Masina de tuns gazon Husqvarna J 50
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
O masina de tuns gazon pentru suprafete mici, manevrabila si usoara. Fara sistem de colectare, ofera doua sisteme de taiere: evacuare posterioara si evacuare laterala. Latimea de taiere de 53 cm.
| Date tehnice | |
| Motor | |
| Motor | B&S Classic 35 |
| Putere | 3.5 CP |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 1.0 l |
| Transmisia | |
| Directia | Nu |
| Echipament | |
| Latime de taiere | 51 cm |
| Inaltime de taiere, min-max | 18-75 mm |
| Pasii inaltimii de taiere | 5 trepte |
| Reglarea inaltimii de taiere | Individual |
| Sistemul de taiere | Evacuare posterioara, laterala |
| Ergonomia | |
| Nivelul de zgomot | 90 dBA |
| Dimensiuni globale | |
| Masa | 26 kg |
Va multumesc pentru raspuns.
Numai de bine
Buna ziua.
Va rog sa imi spuneti daca Masina de tuns gazon Husqvarna J 50 este cu autopropulsie, care este pretul de vanzare, cat costa transportul in Bucuresti si daca poate fi ridicata de la magazinul dvs. din Rahova.
Cu multumiri.
Buna ziua, acest model nu este dotat cu autopropulsie si nici cu colector pentru iarba. Modelul Husqvarna J50 nu se mai afla in oferta importatorului, deci nu poate fi livrat.