Motofierastrau cu acumulator HUSQVARNA 240i (livrat cu baterie BLi30 si incarcator 40-C80)
2700 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | Fara perii |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 36 V |
| Echipament | |
| Pas lant: | 3/8" mini (S93G) |
| Lungimea standard a sinei: | 40 cm |
| Viteza lantului la turatie maxima: | 12 m/s |
| Tip baterie/Capacitate/Tensiune: | Bli30 / 36V / 7.7Ah |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate (fara echipament de taiere): | 3.5 kg |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 91 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Tip pompa ulei: | Debit fix |
| savE™: | Da |
| Capac de rezervor cu toarta rabatabila: | Da |
| Baterii universale: | Da |
| Tastatura intuitiva: | Da |
| Nivel vibratii (ahv,eq) maner: | 3.7 m/s²/2.6 m/s² |
Niciun comentariu