Pompa de apa submersibila SPG 18502 CDR
1252 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Elektro Maschinen / REM POWER |
| Putere: | 1300 W |
| Echipament | |
| Numar cutite: | 1 |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 24 kg |
| Proprietati pompe de apa si hidrofoare | |
| Tip pompa de apa: | Pompa submersibila |
| Adancime maxima de scufundare: | 5 m |
| Debit maxim pompa de apa: | 18000 l/h |
| Inaltime de aspiratie: | 5 m |
| Inaltime maxima de livrare: | 12 m |
SPG 18502 CDR este o pompa submersibila pentru apa murdara, cu o putere a motorului de 1300 W si un debit maxim de 18000.
Avantaje:
• Carcasa motor din otel inoxidabil
• Motor din sarmă de cupru cu protectie termica la suprasarcina
• Rotor din otel inoxidabil
• Etansare mecanica din ceramic-grafit
• Intrerupator cu flotor
• Conector de iesire din PVC
• Dispozitiv de taiere din aliaj de oțel (piese mici max. 0.5 mm)
Niciun comentariu