Prasitoare Husqvarna T200 Compact Pro
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |

Model extrem de usor si manevrabil, pentru lucrul in gradina de acasa sau pentru fermieri amatori. Dispune de un mecanism de transmisie cu melc si rezervor transparent.
| Motorul | |
| Motorul | Honda GX31 OHV |
| Putere | 1.5 CP |
| Cilindree | 31 cm³ |
| Volumul rezervorului de combustibil | 0.7l |
| Transmisia | |
| Transmisia | Manuala/Cu melc |
| Treptele transmisiei | 1 inainte |
| Turatia cutitelor | 190 rpm |
| Echipament | |
| Latimea de lucru | 24 cm |
| Adincimea de lucru | 15 cm |
| Dimensiunile globale | |
| Masa | 12 kg |
Acest model a fost inlocuit cu modelul T300RS care are aceleasi caracteristici. Pret 2279 lei.
Accesorii:
Plug cu brazdar 285 lei
Bordurator 377 lei
Grebla pt muschi 611 lei
Unealta pt plivit 285 lei
Scarificator 410 lei
Preturile contin TVA.
Atat utilajul, cat si accesoriile pot fi aduse la comanda.
asi dori sa stiu daca mai aveti motocultivatoru T 200 si la ce pret cu toate accesorile pentru aierat va multumesc
Cat costa prasitoarea CRT 81? Dar T200 Compact Pro?