Refulator Husqvarna 125BT
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
[singlepic id=34 w=280 h=200 float=right]Husqvarna 125BT este un refulator usor, purtat pe spate, compact, pentru utilizari profesionale. Usor de pornit.
| Specificatiile motorului | |
| Cilindreea | 25.4 cm³ |
| Puterea | 0.95 cp |
| Alezajul | 34 mm |
| Puterea la turatie maxima | 7800 rpm |
| Turatia maxima recomandata | 7800 rpm |
| Viteza maxima a aerului | 52 m/s |
| Echipamentul | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 0.5 l |
| Volumul de aer utilizand echipament standard | 8.8 m³/min |
| Vibratii la mers in gol la maner dreapta min/max | 1.2 m/s² / 1.2 m/s² |
| Vibratii la turatia max. la maner dreapta min/max | 1.2 m/s² / 1.2 m/s² |
| Nivelul de zgomot, min/max | 92 dB(A) / 92 dB(A) |
| Emisii de zgomot, LWA | 102 dB(A) |
Niciun comentariu