Rider Husqvarna PF 21 AWD
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
[singlepic id=133 w=280 h=200 float=right]Husqvarna PF 21 AWD este masina Rider cea mai avansata pentru utilizare profesionala. Tractiunea integrala (AWD) reduce riscul alunecarii pe pante, pierderea tractiunii pe sectiunile in urcare si reduce riscul de a ramane blocat. Este echipata cu un motor puternic in doi cilindri, de mare performanta, cu lubrifiere sub presiune. PF 21 AWD este ideala pentru utilizarea pe intreaga durata a anului.
| Motorul | |
| Producator motor | Kawasaki |
| Denumire motor | FH Series V-Twin |
| Putere | 12.9 kW@3000 rpm |
| Baterie | 12 / 24 V/Ah |
| Tip lubrifiere motor | Presiune maxima |
| Volum rezervor combustibil | 17 l |
| Transmisia | |
| Tip transmisie | AWD hidrostatica |
| Viteza inainte, min-max | 0-10 km/h / 0-0 mph |
| Viteza inapoi, min-max | 0-6 km/h / 0-0 mph |
| Dimensiune anvelopa , fata-spate | 195/65-8 / 195/65-8 |
| Ampatamentul | 87 cm |
| Echipament | |
| Metode de taiere | BioClip / Evacuare posterioara |
| Latime de taiere | 112 / 122 cm |
| Inaltime de taiere | 25-75 mm |
| Cutite | 3 |
| Ergonomia | |
| Nivelul de zgomot / la rpm | <100 dB(A) / 3000 rpm |
| Dimensiuni globale | |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 116 cm |
| Lungime | 205 cm |
| Masa (masina de baza) | 330 kg |
Niciun comentariu