Tractor pentru tuns gazon Husqvarna CTH140Twin
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
[singlepic id=128 w=280 h=200 float=right]Tractor de gradina eficient, echipat cu motor in 2 cilindri de la Kawasaki, cu lubrifiere completa sub presiune. Este dotat cu colectare integrala, un sistem eficient si rapid pentru adunarea firelor de iarba taiate si a frunzelor. Transmisie hidrostatica controlata prin maneta pentru operare usoara si confortabila. Priza BioClip inclusa si deflector pentru evacuare posterioara disponibil ca accesoriu.
| Motorul | |
| Motorul | Kawasaki V-Twin OHV |
| Puterea | 15 CP |
| Tipul ungerii motorului | Presiune |
| Generatorul | 15A |
| Capacitatea bateriei | 35 Ah |
| Capacitatea rezervorului de carburant | 5.7 litri |
| Transmisia | |
| Transmisia | Hidrostatica |
| Modelul transmisiei | Hydro-Gear (321-0510) |
| Viteza, inainte, min-max | 0-7.3 km/h |
| Viteza, inapoi | 0-1.8 km/h |
| Echipamentul | |
| Latimea de taiere | 92 cm |
| Inaltimea de taiere | 38-102 mm |
| Pasii inaltimii de taiere | Infinity |
| Colectorul | 250 litri |
| Dimensiunile anvelopelor, fata-spate | 15x6" / 20x10" |
| Raza de viraj | 46 cm |
| Ampatamentul | 119 cm |
| Dimensiuni globale | |
| Latime | 96 cm |
| Inaltime | 101 cm |
| Lungime | 251 cm |
| Masa | 220 kg |
Amcumparat in urma cu 2 ani o masina de tuns gazonul marca Partner cu indicativul P12592RB si acum am nevoie de filtrul de aer.Imi puteti spune de unde il pot procura ?
Il puteti comanda la noi. Pretul este de 30 lei.