Freza pentru zapada Husqvarna ST 276 EP
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Cea mai puternica freza de zapada produsa de Husqvarna, cu un sistem de frezare-evacuare in doua trepte, dotata cu un motor Briggs & Stratton Snow Series Max, starter electric si servodirectie. Sistem de comanda cu levier cu o singura miscare pentru viteza de deplasare si evacuare.
| Date tehnice: | |
| Motorul | |
| Fabricant motor | Briggs&Stratton |
| Cilindree | 342 cm³ |
| Putere | 10 cp / 7.4 kW@3600 rpm |
| Volum rezervor combustibil | 3.0 l |
| Transmisia | |
| Transmisia | Viteza variabila |
| Sistem | Doua trepte |
| Echipamentul | |
| Latime de lucru | 76 cm |
| Inaltime de lucru | 58.5 cm |
| Diametru sfredel | 30.5 cm |
| Dimensiune anvelopa | 16x6.5 " |
| Greutate | 108 kg |
| Accesorii optionale | |
| Lanturi | Da |
doresc o oferta pentru acest echipament
Din pacate acest produs nu se mai afla in stoc si nu putem confirma ca se va mai afla in gama de produse a sezonului urmator.
Modele de freze de zapda pe care le putem livra din stoc sunt:
1. Husqvarna 5524 ST pret 5354.00 RON TVA inclus,
2. Husqvarna 8024 STE pret 6886.00 RON TVA inclus,
3. Partner sb 240 pret 4807.00 RON TVA inclus
doresc sa achizitionez o astfel de freza. ma intereseaza pretul si timpul de livrare.