Tractor pentru tuns gazon Husqvarna TC 342T
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | Kawasaki |
| Denumire motor: | FR Series V-Twin |
| Cilindree: | 726 cm³ |
| Putere: | 16 kW@2600 rpm/21.76 cp |
| Racire motor: | Aer |
| Capacitate rezervor combustibil: | 13.3 l |
| Volum rezervor ulei: | 1.89 l |
| Consum de carburant: | 250 g/kWh |
| Transmisie: | Hidrostatica |
| Carburant: | Benzina |
| Metoda de taiere: | Colectare |
| Volum colector: | 320 l |
| Tip ungere motor: | Presiune |
| Filtru ulei: | Da |
| Tip filtru aer: | Hartie |
| Echipament | |
| Material carcasa: | Otel |
| Latime de taiere: | 107 cm |
| Inaltime de taiere, min-max: | 38-102 mm |
| Reglare inaltime de taiere: | Central/6 trepte |
| Metode taiere: | Colectare/ BioClip |
| Cerc netaiat: | 95 cm |
| Numar cutite: | 2 |
| Antrenare cutite: | Electric |
| Colector: | Inclus |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 260 kg |
| Dimensiune anvelope, fata-spate: | 15X6-6 / 18X9.5-8 |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 85 dB(A) |
| Transmisia | |
| Transmisia: | Hidrostatica |
| Metoda de condus: | Actionare cu pedala |
| Viteza inainte (min-max): | 0 km/h-6.7 km/h |
| Viteza inapoi (min-max): | 0 km/h-4.7 km/h |
| Specificatii diverse | |
| Conector pentru furtunul de apa: | Da |
| Faruri cu LED: | Da |
| Bara de protectie frontala din cauciuc: | Da |
| Pornire fara soc: | Da |
| Punte de taiere ranforsata: | Da |
| Sasiu robust din otel: | Da |
| Spatiu liber intre volan si scaun: | Da |
| Roti anti-scalp: | 4 |
| Suport pahar: | Da |
| Intrerupator de siguranta sub scaun: | Da |
| Indicator stare baterie cu priza de incarcare: | Da |
| Indicator de umplere a colectorului: | Da |
| Punte fata pivotanta: | Da |
| Scaun reglabil: | Da |
| Port de conectare a furtunului de apa, pentru spalarea puntii de taiere: | Da |
| Maneta reglaj inaltime de taiere montata pe aripa: | Da |
| Sistem de operare la mersul inapoi (ROS): | Da |
| BioClip® de la scaun: | Da |
| Cotiere: | Da |
| Masa de taiere consolidata: | Da |
| Punte fata turnata: | Da |
| Contor cu alarma pentru service: | Da |
| Sistem Cruise control: | Da |
Niciun comentariu