Motounealta pentru tuns gard viu Husqvarna 325HD75X
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Motounealta pentru tuns gard viu Husqvarna 325HD75x imbina designul ergonomic cu inalta calitate si performante excelente in taiere. Este echipata cu motor E- TECH II si cu sistemul de amortizare a vibratiilor LowVib.
| Motorul | |
| Cilindree | 24.5 cm³ |
| Putere | 0.96 cp / 0.7 kW |
| Turatia maxima | 9000 rpm |
| Turatia maxima recomandata | 11600 rpm |
| Volum rezervor combustibil | 0.5 l |
| Consum de carburant | 600 g/kWh |
| Echipament | |
| Lungime cutit | 73.5 cm |
| Diametru mladita, max | 22 mm |
| Deschidere dinti taietori | 26 mm |
| Viteza taiere | 4695 taieri/min |
| Emisii, vibratii, zgomot | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata/spate | 2.8/2.8 m/s² |
| Nivelul de zgomot | 99 dB(A) |
| Emisii de zgomot, LWA | 109 dB(A) |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate | 5.9 kg |
Niciun comentariu