Motounealta pentru tuns gard viu Husqvarna 325HD60X
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Motounealta de tuns gard viu cu lama de taiare lunga care asigura performante deosebite la taiere. Nivelul redus al emisiilor oferit de motorul E-Tech si reducerea vibratiilor cu ajutorul sistemului LowVib transforma modelul Husqvarna 325HD60X intr-o masina eficienta.
| Motorul | |
| Cilindree | 24.5 cm³ |
| Putere | 0.96 cp / 0.7 kW |
| Turatia maxima | 9000 rpm |
| Turatia maxima recomandata | 11600 rpm |
| Volum rezervor combustibil | 0.5 l |
| Consum de carburant | 600 g/kWh |
| Echipament | |
| Lungime cutit | 60 cm |
| Diametru mladita, max | 22 mm |
| Deschidere dinti taietori | 26 mm |
| Viteza taiere | 4695 taieri/min |
| Emisii, vibratii, zgomot | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata/spate | 5.46/4.96 m/s² |
| Nivelul de zgomot | 100 dB(A) |
| Emisii de zgomot, LWA | 109 dB(A) |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate | 5.6 kg |
as dori o oferta de pret pt. o motounealta de tuns gard viu Husqvarna 32SHD60x
va multumim anticipat.
Buna ziua,
Pretul acestei motounelte (325HD60X) este de 2449.00 Llei TVA inclus.
Voi trimite oferta si pe adresa de mail.