Tractor pentru tuns gazon Husqvarna YTH150XP
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Husqvarna YTH150 XP este un tractor pentru gradina cu evacuare, pentru ingrijirea solicitanta a gazonului. Motoare de inalta performanta, cu lubrifiere completa sub presiune si transmisie hidrostatica controlata prin maneta, fac aceasta masina foarte comod de condus. Colectorul si BioClip sunt disponibile ca accesorii.
| Motorul | |
| Motorul | Kawasaki V-Twin OHV FH430V |
| Puterea | 15 CP |
| Tipul ungerii motorului | Presiune |
| Generatorul | 13A |
| Capacitatea bateriei | 35 Ah |
| Capacitatea rezervorului de carburant | 15.2 litri |
| Transmisia | |
| Transmisia | Hydro-Gear |
| Modelul transmisiei | 314-0510 |
| Viteza, inainte, min-max | 0-7.3 km/h |
| Viteza, inapoi | 1.8 km/h |
| Echipamentul | |
| Latimea de taiere | 107 cm |
| Inaltimea de taiere | 38-102 mm |
| Pasii inaltimii de taiere | Infinity |
| Dimensiunile anvelopelor, fata-spate | 15x6-6" / 20x10-8" |
| Raza de viraj | 46 cm |
| Ampatamentul | 119 cm |
| Dimensiuni globale | |
| Latime | 123 cm |
| Inaltime | 96 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Masa | 193 kg |
IMI PUTETI TRIMITE O IMAGINE PE MAIL A PRODUSULUI RESPECTIV?