Masina de tuns gazon cu acumulator HUSQVARNA LC 247Li (livrata fara baterie si incarcator)
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Sistem tractiune: | Impingere |
| Volum colector: | 55 l |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 36 V |
| Sistem tractiune | |
| Sistem tractiune: | Impingere |
| Echipament | |
| Latime de taiere: | 47 cm |
| Inaltime de taiere, min-max: | 20-75 mm |
| Pasii inaltimii de taiere: | 6 |
| Reglare inaltime de taiere: | Individual |
| Metode taiere: | Colectare/Evacuare posterioara/BioClip |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 24 kg |
| Dimensiune roti: | 170 mm/210mm |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 79 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Rulmenti roti: | Da |
| savE™: | Da |
| Tastatura intuitiva: | Da |
| Reglare centrala a inaltimii de taiere: | Individual |
| Maner pliabil: | Da |
| Maner de ghidare reglabil: | Da |
| Maner de ghidare ergonomic: | Da |
| Slot dublu pentru baterii: | Da |
| Husqvarna Connect: | Da |
Niciun comentariu