Masina de tuns gazon automata Automower 305
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Putere: | 20 W |
| Echipament | |
| Sistem de taiere: | 3 lame pivotante |
| Latime de taiere: | 17 cm |
| Inaltime de taiere, min-max: | 20-50 mm |
| Tip baterie/Capacitate/Tensiune: | Li-ion/1.6Ah/18V |
| Durata de incarcare: | 90 min |
| Durata functionarii dupa o incarcare: | 60 min |
| Suprafata de lucru recomandata: | 500 m² +/- 20% |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot, LWA: | 60 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Panou de informatii: | Ecran LCD cu meniu |
Beneficii:
Niciun comentariu