Freza pentru zapada Husqvarna ST 121 E
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Dispozitiv pentru evacuat zapada dotat cu sistem cu o singura treapta. Paletele multistrat armate ale axului matura zapada eficient, realizand un contact imediat cu solul. O solutie excelenta pentru caile de acces la garaje, gradini sau alei.
| Date tehnice: | |
| Motorul | |
| Fabricant motor | LCT |
| Cilindree | 208 cm³ |
| Putere | 5.4 cp / 4.7 kW@3450 rpm |
| Volum rezervor combustibil | 1.5 l |
| Transmisia | |
| Sistem | O treapta |
| Echipamentul | |
| Latime de lucru | 54 cm |
| Inaltime de lucru | 33 cm |
| Diametru sfredel | 21 cm |
| Dimensiune anvelopa | 20.3 cm |
| Greutate | 42 kg |
Niciun comentariu