Freza pentru zapada Husqvarna ST 151
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | 4 timpi |
| Denumire motor: | Husqvarna Premium |
| Cilindree: | 208 cm³ |
| Putere: | 4.0 kW |
| Capacitate rezervor combustibil: | 1.4 l |
| Transmisie: | Angrenaj melcat |
| Viteze: | 1 |
| Carburant: | Benzina |
| Echipament | |
| Latime de lucru: | 53 cm |
| Inaltime de lucru: | 33 cm |
| Diametru sfredel: | 20.3 cm |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 44 kg |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 3.46 m/s² |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 82 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Maner pliabil: | Da |
| Faruri cu LED: | Da |
| Freza eficienta din cauciuc: | Da |
| Starter electric: | Da |
| Capac pentru combustibil cu acces usor: | Da |
| Carcasa freza robusta: | Da |
| Sistem de evacuare intr-o singura treapta: | Da |
| Inaltime maner reglabila: | Da |
| Cauciucuri semi-pneumatice: | Da |
| Cabluri de control Premium: | Da |
| Maner pliabil cu eliberare rapida: | Da |
| Suprafata de rulare care nu se infunda: | Da |
Niciun comentariu