Freza pentru zapada STEm 13070 E
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Elektro Maschinen |
| Motor: | 4 timpi |
| Cilindree: | 375 cm³ |
| Putere: | 13 cp |
| Capacitate rezervor combustibil: | 6.5 l |
| Viteze: | 6+2 R |
| Carburant: | Benzina |
| Sistem tractiune: | Da (autopropusie) |
| Sistem tractiune | |
| Sistem tractiune: | Da (autopropusie) |
| Roti motrice: | Da |
| Echipament | |
| Latime de lucru: | 70 cm |
| Inaltime de lucru: | 54.5 cm |
| Diametru sfredel: | 30 cm |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 120 kg |
| Dimensiune roti: | 15 " |
| Acesorii optionale | |
| Lanturi: | Da |
| Specificatii diverse | |
| Starter electric: | Da |
| Deflector reglabil: | Da |
| Sistem de evacuare in doua trepte: | Da |
| Manere incalzite: | Da |
| Servodirectie: | Da |
Niciun comentariu