Masina de carotat cu stand Husqvarna DMS160A
6153 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Putere: | 1.55 kW |
| Voltaj: | 220-240 V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Faze: | 1 |
| Curent nominal: | 6 A |
| Echipament | |
| Diametru sfredel: | Max 120 mm |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 10.5 kg |
| Specificatii diverse | |
| Protectie de suprasarcina: | Da |
Niciun comentariu