Masina pentru taiat pereti Husqvarna WS440 HF
179035 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Viteze: | 1 |
| Echipament | |
| Diametru disc: | 600 - 1200 mm |
| Adancime taiere: | 530 mm (max) |
| Diametrul arborelui: | 25.4/60 mm |
| Presiune maxima: | 7 bar |
| Temperatura maximă de admisie a apei: | 25 °C |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 25 kg |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 108 dB(A) |
| Proprietati pompe de apa si hidrofoare | |
| Debit maxim pompa de apa: | 3.5 l/min |
Niciun comentariu