Masina de tuns gazon automata Husqvarna Automower 550 EPOS Include Statie de Referinta
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Baterie: | Li-Ion |
| Echipament | |
| Sistem de taiere: | 3 lame pivotante |
| Latime de taiere: | 24 cm |
| Inaltime de taiere, min-max: | 20-60 mm |
| Suprafata de lucru recomandata: | 5000 m² ±20% |
| Inclinarea maxima in interiorul zonei de lucru: | 45 % |
| Timp de incarcare: | 60 min |
| Timp de cosit la o singura incarcare: | 210 min |
| Consum de energie in timpul taierii: | 24 kWh |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 14.4 kg |
| Ergonomia | |
| Nivelul de zgomot: | 65 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Temporizator: | Da |
| Protectie anti-furt cu alarma si cod PIN: | Da |
| Senzor de ridicare si rasturnare: | Da |
| Zgomot redus si fara emisii: | Da |
| Functioneaza pe timp de ploaie: | Da |
| Sistem de taiere unic: | Da |
| Incarcare automata: | Da |
| Consum redus de energie: | Da |
| Automower® Connect: | Da |
| Navigatie asistata de GPS: | Da |
| Faruri cu LED: | Da |
| Bara de protectie frontala din cauciuc: | Da |
| Controlul pierderii echilibrului discului lamelor: | Da |
| Reglare electrica a inaltimii: | Da |
Niciun comentariu