Masina de tuns gazon Husqvarna LC 353 AWD Cadou: Foarfeca gard Viu
4600 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | Honda |
| Denumire motor: | GCVX-170 |
| Cilindree: | 166 cm³ |
| Putere: | 3.6 kW@3200 rpm/4.9 CP |
| Capacitate rezervor combustibil: | 0.9 l |
| Consum de carburant: | 462 g/kWh |
| Carburant: | Benzina |
| Sistem tractiune: | Autopropulsie (AutoWalk™ 2) |
| Volum colector: | 65 l |
| Sistem tractiune | |
| Sistem tractiune: | Autopropulsie (AutoWalk™ 2) |
| Roti motrice: | Toate |
| Viteza deplasare: | 4.8 km/h |
| Echipament | |
| Material carcasa: | Otel |
| Latime de taiere: | 53 cm |
| Inaltime de taiere, min-max: | 25.4-101.6 mm |
| Pasii inaltimii de taiere: | 9 trepte |
| Reglare inaltime de taiere: | Individual |
| Metode taiere: | Colectare/BioClip/Evacuare posterioara |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 41.7 kg |
| Dimensiune roti: | 203 mm / 279 mm |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 83.3 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Rulmenti roti: | Da |
| Maner ajustabil: | Da |
| Maner pliabil: | Da |
| Maner de ghidare reglabil: | Da |
| Maner de ghidare ergonomic: | Da |
| Roti spate mari: | Da |
| Conector pentru furtunul de apa: | Da |
| Toate rotile motoare (AWD): | Da |
Niciun comentariu