Masina de tuns gazon automata Husqvarna Automower 320 NERA Include Statie referinta si Modul EPOS
14500 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Baterie: | Li-Ion |
| Echipament | |
| Sistem de taiere: | 3 lame subțiri, pivotante |
| Latime de taiere: | 24 cm |
| Inaltime de taiere, min-max: | 20 mm-60 mm |
| Reglare inaltime de taiere: | Electric |
| Sistem de incarcare: | Automat |
| Inclinarea maxima in interiorul zonei de lucru: | 50 % |
| Timp de incarcare: | 75 min |
| Timp de cosit la o singura incarcare: | 135 min |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 12.6 kg |
| Ergonomia | |
| Nivelul de zgomot: | 58 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Tastatura: | Jogwheel, display and status LED:s/App |
| Panou de informatii: | Color Display TFT 2.8” QVGA |
| Senzor de ridicare si rasturnare: | Da |
| Automower® Connect: | Da |
Niciun comentariu