Masina de tuns gazon automata Husqvarna Automower 310E NERA Include Statie referinta si Modul EPOS
11000 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Baterie: | Li-Ion |
| Echipament | |
| Sistem de taiere: | 2 discuri cu 3 lame pivotante |
| Latime de taiere: | 22 cm |
| Inaltime de taiere, min-max: | 20 mm-55 mm |
| Reglare inaltime de taiere: | Electric |
| Sistem de incarcare: | Automat |
| Inclinarea maxima in interiorul zonei de lucru: | 30 % |
| Timp de incarcare: | 40 min |
| Timp de cosit la o singura incarcare: | 50 min |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 12.2 kg |
| Ergonomia | |
| Nivelul de zgomot: | 60 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Tastatura: | Jogwheel, display and status LED:s/App |
| Panou de informatii: | Color Display TFT 2.8” QVGA |
| Senzor de ridicare si rasturnare: | Da |
| Automower® Connect: | Da |
Niciun comentariu