Masina de tuns gazon cu acumulator HUSQVARNA LC 142i (livrata fara baterie si incarcator)
1600 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Putere: | 0.55 kW@3200 rpm |
| Sistem tractiune: | Impingere |
| Volum colector: | 50 l |
| Material masa taiere: | Plastic ABS |
| Sistem tractiune | |
| Sistem tractiune: | Impingere |
| Echipament | |
| Latime de taiere: | 42 cm |
| Inaltime de taiere, min-max: | 25-75 mm |
| Pasii inaltimii de taiere: | 7 |
| Reglare inaltime de taiere: | Central |
| Metode taiere: | Colectare/Evacuare posterioara |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 17 kg |
| Dimensiune roti: | 178 mm/203mm |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 96 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Rulmenti roti: | Da |
| savE™: | Da |
| Tastatura intuitiva: | Da |
| Reglare centrala a inaltimii de taiere: | Da |
| Maner pliabil: | Da |
| Maner de ghidare reglabil: | Da |
| Maner de ghidare ergonomic: | Da |
Niciun comentariu