Masina de tuns gazon electrica Flymo Chevron 37 VC
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Flymo |
| Motor: | Electric |
| Putere: | 1.6 kW |
| Volum colector: | 40 l |
| Echipament | |
| Latime de taiere: | 37 cm |
| Pasii inaltimii de taiere: | 5 |
| Reglare inaltime de taiere: | Central |
| Metode taiere: | Colectare |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 11.2 kg |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 82.1 dB(A) |
Niciun comentariu