Motofierastrau cu acumulator HUSQVARNA T540i XP (livrat fara baterie si incarcator)
1900 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | BLDC Fara perii |
| Volum rezervor ulei: | 0.2 l |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 36 V |
| Echipament | |
| Pas lant: | .325" mini |
| Lungimea recomandata a sinei: | 30-40 cm |
| Lungimea standard a sinei: | 35 cm |
| Viteza lantului la turatie maxima: | 24 m/s |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate (fara echipament de taiere): | 2.5 kg |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 92 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Tip pompa ulei: | Debit reglabil |
| Debit pompa ulei: | 9-19 ml/min |
| savE™: | Da |
| Capac de rezervor cu toarta rabatabila: | Da |
| Baterii universale: | Da |
| Tastatura intuitiva: | Da |
| Functia de retentie piulitelor sinei de ghidare: | Da |
| Inel pentru cablul de agatat la centura: | Da |
Niciun comentariu