Motofierastrau cu acumulator HUSQVARNA 225i (livrat cu baterie 40-B140 si incarcator 40-C80)
2350 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | BLDC Fara perii |
| Volum rezervor ulei: | 0.2 l |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 36 V |
| Echipament | |
| Pas lant: | 3/8" mini |
| Lungimea standard a sinei: | 30 cm |
| Viteza lantului la turatie maxima: | 12 m/s |
| Tip baterie/Capacitate/Tensiune: | 40-B140 / 36V / 4.0Ah |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate (fara echipament de taiere): | 3.1 kg |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 3.9 m/s²/3.9 m/s² |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 89 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Frână de lanț inerțială: | Da |
| Tip pompa ulei: | Debit fix |
| Debit pompa ulei: | 7-8 ml/min |
| savE™: | Da |
| Capac de rezervor cu toarta rabatabila: | Da |
| Baterii universale: | Da |
| Protectie maner: | Da |
| Tastatura intuitiva: | Da |
| Design ergonomic si greutate scazuta: | Da |
| Indicator transparent al nivelului de combustibil: | Da |
Niciun comentariu