Motoferastrau pentru elagaj cu acumulator HUSQVARNA 120iTK4-P (livrat cu baterie BLi10 si incarcator 40-C80)
1650 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | PMDC (2 brushed) |
| Putere: | 0.4 kW |
| Volum rezervor ulei: | 0.07 l |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 36 V |
| Echipament | |
| Pas lant: | 1/4" |
| Lungimea recomandata a sinei: | 25-30 cm |
| Lungimea standard a sinei: | 25 cm |
| Viteza lantului la turatie maxima: | 10 m/s |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate (fara echipament de taiere): | 4.1 kg |
| Lungime extins (cu echipament de taiere): | 304 cm |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 0.773 m/s² |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 80.6 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| savE™: | Da |
| Întinzător de lanț care nu necesită scule: | Da |
| Baterii universale: | Da |
| Tija telescopica: | Da |
| Maner pliabil: | Da |
Niciun comentariu