Motounealta pentru gard viu cu acumulator HUSQVARNA 115iHD45 (livrata cu baterie BLi10 si incarcator QC80)
1100 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 36 V |
| Echipament | |
| Lungime cutit: | 45 cm |
| Deschidere dinti taietori: | 25 mm |
| Viteza taiere: | 3000 taieri/min |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 4.0 kg |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 1.5 / 1.5 m/s² |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 78 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| savE™: | Da |
| Tastatura intuitiva: | Da |
| Maner posterior reglabil: | Nu |
Niciun comentariu