Motounealta pentru gard viu cu acumulator HUSQVARNA 520iHD60 (livrat fara baterie si incarcator)
1600 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 36 V |
| Echipament | |
| Lungime cutit: | 60 cm |
| Deschidere dinti taietori: | 32 mm |
| Viteza taiere: | 4000 tăieri/min |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 3.8 kg |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 1.6 m/s²/2.5 m/s² |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 78 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| savE™: | Da |
| Tastatura intuitiva: | Da |
| Maner ajustabil: | Da |
Niciun comentariu