Motounealta pentru tuns gard viu Husqvarna 327HE4X
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Cilindree: | 24.5 cm³ |
| Putere: | 1.21 cp / 0.9 kW |
| Turatia maxima: | 9000 rpm |
| Turatie maxima recomandata: | 10000 rpm |
| Capacitate rezervor combustibil: | 0.5 l |
| Consum de carburant: | 600 g/kWh |
| Echipament | |
| Lungime cutit: | 55 cm |
| Diametru mladita (max): | 20 mm |
| Deschidere dinti taietori: | 29 mm |
| Viteza taiere: | 4184 taieri/min |
| Unghi reglare cutit: | 90/85 ° |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 6.6 kg |
| Lungime: | 234 cm |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 4.5 m/s² |
| Nivelul de zgomot: | 92 dB(A) |
| Emisii de zgomot, LWA: | 106 dB(A) |
Niciun comentariu