Tractor pentru gazon Husqvarna CTH 126
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Tractor de gradina eficient si compact cu colector de iarba integrat, design inteligent si ergonomic. Usor de manevrat datorita constructiei sale compacta si a transmisiei hidrostatice actionata cu pedala. Colectorul este usor de golit din scaunul soferului. Poate fi dotat cu un mufa pentru BioClip.
| Date tehnice: | |
| Motorul | |
| Motor | Briggs&Stratton Power Built |
| Putere | 8.7 cp/ 6.4 kW |
| Cilindree | 344 cm³ |
| Baterie | 12 V 20 Ah |
| Tip carburant | Benzina |
| Volum rezervor carburant | 5.7 l |
| Tip ungere motor | Presiune |
| Transmisia | |
| Transmisia | Hidrostatica |
| Fabricant transmisie | Hydro-Gear |
| Viteza inainte, min-max | 0-7.9 km/h |
| Viteza inapoi, min-max | 0-3.1 km/h |
| Echipamentul | |
| Material masa taiere | Otel |
| Latime taiere | 77 cm |
| Inaltime taiere | 20-80 mm |
| Metode taiere | Colectare |
| Trepte inaltime taiere | 6 |
| Numar cutite | 1 |
| Antrenare cutite | Electrica |
| Volum colector | 200 l |
| Dimensiuni globale | |
| Dimensiune anvelope, fata-spate | 13×5-6″ / 16x6.5-8" |
| Ampatament | 119 cm |
| Lungime | 226 cm |
| Latime | 88 cm |
| Inaltime | 101 cm |
| Greutate | 190 kg |
Niciun comentariu