Motocoasa Husqvarna 128 C
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | 2 timpi |
| Cilindree: | 28 cm³ |
| Putere: | 0.8 kW / 1 cp |
| Motor X-Torq®: | Da |
| Sistem LowVib®: | Nu |
| Turatia maxima: | 8000 rpm |
| Turatie maxima recomandata: | 10000 rpm |
| Turatia la relanti: | 2800 rpm |
| Capacitate rezervor combustibil: | 0.4 l |
| Consum de carburant: | 507 g/kWh |
| Carburant: | Benzina + Ulei |
| Pompă de carburant: | Da |
| Echipament | |
| Ham: | Nu |
| Cap trimmy: | T25M10 |
| Disc: | Nu |
| Disc optional: | Nu |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 4.4 kg |
| Lungime tub: | 1338 mm |
| Diametru tub: | 25.4 mm |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv,eq) maner stanga-dreapta: | 4.8 / 6.4 m/s² |
| Nivelul de zgomot: | 97 dB(A) |
| Emisii de zgomot, LWA: | 114 dB(A) |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 88 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Filtru putere: | Pana la 2 CP |
| Volum rezervor carburant: | 0.4 l |
| Sistem Smart Start®: | Da |
| Comutator de oprire cu revenire automata: | Da |
| Maner ajustabil: | Nu |
| Tap 'n Go: | Da |
| Angrenaj conic pentru iarba: | Da |
| Aparatoare combinata: | Da |
| Manere moi: | Nu |
| Bucla harnasamentului reglabila: | Da |
| Rezervor de carburant transparent: | Da |
| Maner ergonomic: | Da |
Se poate atasa si disc cu 4 dinti?
Esta livrata standard cu disc cu 4 dinti.
ce inseamna “e-tech” ?
Motorul E-Tech asigura putere mare, greutate scazuta si emisii reduse de noxe. Raportul putere/greutate este superior, iar emisiile sunt reduse.
multumesc,
122 ld sau 128 c, care o recomandati?
Domnule Cosma oferta aceasta la mototrimmer H 128C mai este valabila ?
Da, oferta este valabila.