Freza pentru zapada Husqvarna ST 261 E
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Dispozitiv pentru evacuat zapada de inalta performanta antrenat de un motor Briggs&Stratton cu pornire electrica sau manuala. Dotat cu sistem foreza/rotor cu palete in doua trepte.| Date tehnice: | |
| Motorul | |
| Fabricant motor | Briggs&Stratton |
| Cilindree | 250 cm³ |
| Putere | 7 cp / 5.1 kW@3600 rpm |
| Volum rezervor combustibil | 3.0 l |
| Transmisia | |
| Transmisia | Viteza variabila |
| Sistem | Doua trepte |
| Echipamentul | |
| Latime de lucru | 61 cm |
| Inaltime de lucru | 58.5 cm |
| Diametru sfredel | 30.5 cm |
| Dimensiune anvelopa | 16x4.5 " |
| Greutate | 103 kg |
| Accesorii optionale | |
| Lanturi | Da |
Niciun comentariu