Freza pentru zapada Partner SB240
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Acest dispozitv de evacuat zapada a fost proiectat pentru usurinta si comoditatea utilizatorilor casnici. Dispune de un perforator (sfredel) eficient pentru o curatare si evacuare de prima clasa.
| Motorul | |
| Motorul | Briggs&Stratton |
| Volumul rezervorului de combustibil | 3.0 l |
| Transmisia | |
| Tip anvelopa | 16" |
| Echipamentul | |
| Latime de lucru | 61 cm |
| Inaltimea de admisie | 58.5 cm |
| Diametru sfredel | 30.5 cm |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate | 108 kg |
SC COSMA INSTALATII SRL
Dealer autorizat si Centru zonal de
service – HUSQVARNA
C.I.F – RO 16392563
Militari: Tel. 0724.742.307
Copyright © LaCosma 2018 | All Rights Reserved. Responsive Ecommerce by End Soft Design
La ce distanta arunca zapada si daca are pornire electrica?
Nu, acest model nu are pornire electrica. Distanta la care este aruncata zapada proaspat cazuta este de 12m, aceasta scazand daca zapada este inghetata sau uda.