Motofierastrau cu acumulator HUSQVARNA Aspire™ C15X-P4A (livrat fara baterie si incarcator)
1000 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Putere: | 0.43 kW |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 18 V |
| Echipament | |
| Pas lant: | 1/4" mini |
| Lungimea standard a sinei: | 25 cm |
| Viteza lantului la turatie maxima: | 14.5 m/s |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate (fara echipament de taiere): | 2.2 kg |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 3.6 m/s² / 4.4 m/s² |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 89 dB(A) |
Niciun comentariu