Motofierastrau cu acumulator HUSQVARNA 540i XP (livrat fara baterie si incarcator)
3200 Lei / Buc
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | BLDC Fara perii |
| Volum rezervor ulei: | 0.2 l |
| Baterie: | Li-Ion |
| Tensiune: | 36 V |
| Echipament | |
| Pas lant: | .325" mini |
| Lungimea recomandata a sinei: | 30-40 cm |
| Lungimea standard a sinei: | 40 cm |
| Viteza lantului la turatie maxima: | 24 m/s |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate (fara echipament de taiere): | 2.9 kg |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 3.6 m/s² /3.7 m/s² |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 95 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Frână de lanț inerțială: | Da |
| Tip pompa ulei: | Debit reglabil |
| Debit pompa ulei: | 9 ml/min-19 ml/min |
| savE™: | Da |
| Capac de rezervor cu toarta rabatabila: | Da |
| Baterii universale: | Da |
| Tastatura intuitiva: | Da |
| Functia de retentie piulitelor sinei de ghidare: | Da |
Niciun comentariu