Motofierastrau pentru elagaj si emondaj Husqvarna 327P4
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Cilindree: | 24.5 cm³ |
| Putere: | 1.2 CP/0.9 kW |
| Turatie maxima recomandata: | 12500 rpm |
| Turatia la relanti: | 2700 rpm |
| Capacitate rezervor combustibil: | 0.50 l |
| Volum rezervor ulei: | 0.22 l |
| Echipament | |
| Pas lant: | .3/8 mini |
| Lungimea recomandata a sinei: | 25-30 cm |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate (fara echipament de taiere): | 6.1 kg |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 2.9 m/s² / 2.8 m/s² |
| Emisii de zgomot, LWA: | 105 dB(A) |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 95 dB(A) |
buna ziua se poate atasa si lama de tuns garduri verzi si arbusti?aveti ceva de genu in dotari 3 in 1 timmer drujba si masina de tuns arbusti coafat???
La acest model nu se pot atasa alte accesorii (H327P4 este gandit doar pt curatari de arbori stand pe sol, fara sa fie nevoie de o nacela pt a face curatarea crengilor din varf).
Unealta care va intereseaza pe dvs este modelul H128LDX pe care o cumperi cu cap trimmy si ulterior ii poti pune in functie de necesitati alte accesorii ca:
-accesoriu pt taiat la inaltime
-accesoriu pt taiat gard viu (doua dimensiuni de lama)
-accesoriu “sweeper” (un fel de matura din cauciuc)
-accesoriu “blower” (o suflanta pt frunze)
-accesoriu pt bordurat