Motounealta pentru tuns gard viu Husqvarna 325HE3
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
| Motor: | 2 timpi |
| Cilindree: | 25.4 cm³ |
| Putere: | 1.0 kW/1.36 cp |
| Motor X-Torq®: | Da |
| Racire motor: | Aer |
| Turatia maxima: | 8500 rpm |
| Turatia la relanti: | 3000 rpm |
| Capacitate rezervor combustibil: | 0.51 l |
| Pompă de carburant: | Da |
| Echipament | |
| Lungime cutit: | 55 cm |
| Diametru mladita (max): | 20 mm |
| Deschidere dinti taietori: | 29 mm |
| Viteza taiere: | 4300 taieri/min |
| Unghi reglare cutit: | 45 °-85 ° |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 6.35 kg |
| Ergonomia | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata-spate: | 3.1 / 4 m/s² |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 96 dB(A) |
| Specificatii diverse | |
| Sistem Smart Start®: | Da |
| Comutator de oprire cu revenire automata: | Da |
| Maner posterior reglabil: | Da |
Niciun comentariu