Motounealta pentru tuns gard viu Husqvarna 327HE3X
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Husqvarna |
Motounealta flexibila, profesional, cu tija pentru tuns gard viu de inaltime mica si medie. Motorul posterior echilibreaza lama de taiere, care poate fi reglata in diverse unghiuripentru taieri optime. Echipata cu motor E-TECH II.
| Motorul | |
| Cilindree | 24.5 cm³ |
| Putere | 1.21 cp / 0.9 kW |
| Turatia maxima | 9000 rpm |
| Turatia maxima recomandata | 10000 rpm |
| Volum rezervor combustibil | 0.5 l |
| Consum de carburant | 550 g/kWh |
| Echipament | |
| Lungime cutit | 55 cm |
| Unghi reglare cutit | 45/85 ° |
| Diametru mladita, max | 20 mm |
| Deschidere dinti taietori | 29 mm |
| Viteza taiere | 4184 taieri/min |
| Emisii, vibratii, zgomot | |
| Nivel vibratii (ahv, eq) maner fata/spate | 4.4 m/s² |
| Nivelul de zgomot | 94 dB(A) |
| Emisii de zgomot, LWA | 107 dB(A) |
| Dimensiuni globale | |
| Lungime | 174 cm |
| Greutate | 6.5 kg |
Niciun comentariu