Masina de tuns gazon electrica Flymo Visimo+Minitrimmer electric
Lei /
| Motor | |
| Producator: | Flymo |
| Motor: | Electric |
| Putere: | 1.1 kW |
| Echipament | |
| Latime de taiere: | 32 cm |
| Pasii inaltimii de taiere: | 3 |
| Reglare inaltime de taiere: | Manual |
| Metode taiere: | Colectare |
| Dimensiuni globale | |
| Greutate: | 9.5 kg |
| Ergonomia | |
| Emisii de zgomot la urechea operatorului: | 80.2 dB(A) |
Niciun comentariu